Git Forum

Forum dla każdego


  • Index
  •  » Rock
  •  » Jakiego rocka sluchacie? :P

#1 2007-09-18 20:16:34

Wielka K

Admin

10650415
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 24
Punktów :   

Jakiego rocka sluchacie? :P

No wiec jakie zespoły rockowe preferujecie? jeżeli chodzi o muzykę rockowa i podgatunki (przypuśćmy ze patrząc na muzykę rockowa róbmy to w szerszym ujęciu.... i doluzmy juz do tego muzykę typu punk itp.... po prostu nie będę narazie robić forum bardziej małostkowych z podziałami na emo,screamo,punk,softrock,pop rock,rock itp....poprostu to jedno forum musi służyć nam za wszystko  choć może kiedyyyys.... xD czas pokarze ale ok.....)

No wiec jakie te zespoly lubicie?  ja bym postawila na Good Charlotte,Fall Out Boy,30 Second To Mars,My Chemical Romance,Taking Back Sunday,From First To Last,Yellowcard,Bullet For My Valentine,Simple Plan,AFI,Panic! At The Disco,Ashlee Simpson,Lost Prophets.Escape The Fate,The Academy Is...,A Vain Attept.......
no i jeszcze zapewne wiele,wiele innych ale stwierdzam ze chyba słucham zaduzo muzyki xD i nie potrafię wszystkiego wymienić a jak juz mam chociaż polowe to tak to właśnie wygląda...

A co do tego ostatniego wymienionego zespołu czyli A Vain Attempt to jest moje ostatnie odkrycie muzyczne i totalnie zbzikowałam na punkcie ich muzyki  POLECAM POLECAM BO WARTO !! 


No to po moim dlugim paplaniu (wrrrrrrr żem sie rozpisała.....) teraz czas na was!! no to jaki rock was krecii??  proszę o wypowiedzi

Offline

 
  • Index
  •  » Rock
  •  » Jakiego rocka sluchacie? :P

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerekstraklasa.pun.pl www.7ds.pun.pl www.sokkermor.pun.pl www.golddragony.pun.pl www.naruto-game-battle.pun.pl